V případě nejasností kontaktujte vedoucí školní jídelny p. Müllerovou na tel. č. 606 565 739.

Platby na školní rok 2018/2019

Stravné   34,-/den  714,- měsíčně
Stravné OŠD  38,-/den  798,- měsíčně
Školné  750,-měsíčně  neplatí předškolák a OŠD

Číslo účtu 20 00 82 73 49/0800

Uvádějte vždy variabilní symbol, splatnost je do 5. dne daného měsíce.

Stravné se platí předem a vyučování proběhne v měsíci červenci 2019.

Omluvenky

Omluvenky zasílejte do 8 hodin, později nelze stravné odhlásit.

telefonicky nebo sms:  606 565 739

Bonbóny

V naší školce nedáváme dětem bonbóny. Pokud má dítě narozeniny nebo svátek prosíme nenoste do školky bonbónky ani dorty.

Ovoce je také sladkost, kterou mají děti rády. Paní kuchařka ovoce dětem připraví ozdobně na tácy a oslava může začít.

zakaz bonbonu

Alergie

Pokud má Vaše dítě potvrzenou od lékaře nějakou alergii, prosíme Vás o konzultaci jídelníčku se školní jídelnou. Müllerová tel. 606 565 739

Konvektomat

V naší školní jídelně nesmažíme, používáme konvektomat, který je naším velkým pomocníkem.

rizek

Úroda z truhlíků

Děti často nosí paní kuchařce bylinky, které samy vypěstovaly v truhlíku na zahradě např. libeček, petrželku a pažitku. Paní kuchařka bylinky používá do polévek a pomazánek.

bylinky 1 bylinky 2 bylinky 3

jidelna