V případě nejasností kontaktujte vedoucí školní jídelny p. Müllerovou na tel. č. 606 565 739.

Platby na školní rok 2019/2020

Stravné   40,-/den  840,- měsíčně
Stravné OŠD  44,-/den  924,- měsíčně
Školné  985,-měsíčně  neplatí předškolák a OŠD

Číslo účtu 2000827349/0800

Uvádějte vždy variabilní symbol, splatnost je do 5. dne daného měsíce.

Stravné se platí předem a vyučování proběhne v měsíci červenci 2020.

Omluvenky

Omluvenky zasílejte do 8 hodin, později nelze stravné odhlásit.

telefonicky nebo sms:  606 565 739

Děti, které rodiče omluví ráno do 8 hodin (emailem, sms, nebo telefonicky - stačí pouze jedna možnost, všechny omluvy vyřizuje vedoucí školní jídelny), mají zároveň odhlášené stravné.

Do omluvenky prosím uvádějte celé jméno dítěte, třídu a dny na které je dítě odhlášeno.

Dle vyhlášky č. 107/2005 Sb. O školním stravování par. 4 odst. 9 zabezpečuje škola stravování pro žáky pouze ve dnech jejich pobytu ve škole. Pokud dítě onemocní a nestihli jste stravné odhlásit, je možné si 1. den nemoci stravu vyzvednout ve školní jídelně v 11:30 hod do Vámi přinesených nádob po dohodě s  vedoucí školní jídelny. Stejné je to i případě, kdy rodičům volá paní učitelka, aby si dítě vyzvedli ze školky pro nemoc, i v tomto případě má dítě nárok na stravu.

Školní jídelna z hygienických důvodů neodpovídá za stravu, kterou si dítě odnáší s sebou domů (oběd, odpolední svačina).

Bonbóny

V naší školce nedáváme dětem bonbóny. Pokud má dítě narozeniny nebo svátek prosíme nenoste do školky bonbónky ani dorty.

Ovoce je také sladkost, kterou mají děti rády. Paní kuchařka ovoce dětem připraví ozdobně na tácy a oslava může začít.

zakaz bonbonu

Alergie

Pokud má Vaše dítě potvrzenou od lékaře nějakou alergii, prosíme Vás o konzultaci jídelníčku se školní jídelnou. Müllerová tel. 606 565 739

Konvektomat

V naší školní jídelně nesmažíme, používáme konvektomat, který je naším velkým pomocníkem.

rizek

Úroda z truhlíků

Děti často nosí paní kuchařce bylinky, které samy vypěstovaly v truhlíku na zahradě např. libeček, petrželku a pažitku. Paní kuchařka bylinky používá do polévek a pomazánek.

bylinky 1 bylinky 2 bylinky 3

jidelna