Co s sebou?

• bačkůrky
  • věci na převlečení dítěte
  • pyžamko
  • látkový pytel (ramínko) na věci do šatny

V šatně vyhledáte značku, která byla vybrána pro vaše dítě, převléknete se a vstoupíte do třídy. Paní učitelka vám dá vyplnit SMLOUVU k vyzvedávání dítěte z MŠ, nahlásíte jí případné změny údajů, které jste uvedli při zápisu (telefony, zaměstnání...) nezapomeňte připomenout zvláštnosti vašeho dítěte (zdravotní omezení, stravovací návyky a pod.). Potvrdíte svým podpisem bezinfekčnost vašeho dítěte - (dítě v posledním období nepřišlo do styku z žádnou infekční chorobou) a seznámení se školním řádem, který je závazný jak pro MŠ, tak pro zákonné zástupce i děti. (práva a povinnosti).

První dny můžete v MŠ pobýt společně s dítětem. Adaptace dítěte se nastavuje individuálně (denní délka docházky dítěte) Konzultace probíhá s p. učitelkami ve třídě a s ředitelkou školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 602287130.

Placení ve školce

Stravné + školné je třeba osobně domluvit s vedoucí ŠJ Z. Müllerovou (způsob placení - zadání údajů k trvalému příkazu) v kanceláři ŠJ (Po, Čt – MŠ Markušova; Út, St – MŠ Dubnova). Nastavení trvalého příkazu je platné až mezi 1.-5. 9. 2019!

Přijďte včas (do 8:30 hod). Pokud nepřijdete,  pošlete e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 8 hodin. Paní učitelky se maximálně věnují dětem, proto prosím preferujte omlouvání buď předem přímo ve třídě, nebo e-mailem. Děkujeme