Letošní den Země bohužel nemůžeme oslavit naší tradiční akcí, kterou máme připravenou, paní učitelka Markéta pro vás připravila hru, kterou si na oslavu Dne Země 22.4.2021 můžete doma zahrát. A Zemi přejeme vše nejlepší!

Doufáme, že již příští školní rok se tyto akce uskuteční. Jak tedy využít tyto dny k oslavě? Tady máte jeden typ. Můžeme se společně a přitom každý zvlášť zapojit do celorepublikové akce „Ukliďme Česko“. Na stránkách organizace www.uklidmecesko.cz najdete veškeré potřebné informace jak a kde se k úklidu připojit.

Přejeme Vám krásný Den Země a snad brzy na viděnou.

Vážení rodiče, vážené děti,

současná situace nám bohužel nedovoluje oslavit Den Země společně, proto jsem pro Vás vytvořila stolní hru s otázkami zaměřenými na naši Zemi. Otázky, které jsou součástí hry, jsou jednodušší i složitější. Cílem je zabavit celou rodinu, ne jen předškolní děti. Odpovědi, které jsou rovněž hry, jsou jen orientační, aby nebylo třeba dohledávat. Jaké odpovědi uznáte za správné a dostačující je jen na Vás.

Přeji Vám příjemnou zábavu a klidné následující dny.

Markéta Vávrová - Pomněnky