Jako minulý rok se i letos uskuteční Hodina Země a to v sobotu 27. března 2021.

 

hodinazeme

 

Text organizátora kampaně:

 

Řekněte světu, že vám záleží na osudu naší planety. Přidejte se k dalším lidem, kteří si i v této složité době uvědomují, že nejen pandemie, ale i změna klimatu je problém, na jehož řešení se musíme všichni aktivně podílet.

 

Svoji podporu vyjádříte tím, že se zapíšete do formuláře na webu www.HodinaZeme.cz. Spolu s přihláškou zde najdete i možnost přijat dobrovolný klimatický závazek. Můžete si vybrat z naší nabídky, nebo si stanovit svůj vlastní. Zjistíte také, kolik CO2 ušetříte, jak se sníží vaše uhlíková stopa a můžete si ji i vypočítat.

 

Přečtěte si také náš nově rozšířený a upravený vzdělávací materiál Ochrana klimatu a šiřte jej mezi své přátele a přítelkyně

Víme, že letos je situace ještě mnohem náročnější než loni v březnu, často řešíte závažné problémy. I tak budeme moc rádi, když se připojíte třeba jen symbolicky, virtuálně, vaším klimatickým závazkem.

 

Loni se k Hodině Země připojilo 124 obcí, včetně 8 statutárních měst a rekordních  skoro 3500 jednotlivců. Budeme rádi, pokud se letos, byť virtuálně, zapojí lidí ještě víc.

Děkujeme vám, že se zaregistrujete a pozvete své přátele. Pomůžete nám tak šířit myšlenky ochrany klimatu a chránit životní prostředí.

Petr Ledvina, koordinátor kampaně