Vážení rodiče,

z důvodu Usnesení vlády ČR ze dne 26.2.2021 budou obě budovy naší mateřské školy  (MŠ Markušova i MŠ Dubnova) od 1.-21.3.2021 uzavřeny.

Školní stravování bude po dobu uzavření škol přerušeno.

V provozu na MČ Praha 11 bude ZŠ a MŠ CHodov, Květnového vítězství 57 (Stará Chodovská škola), která zajišťuje provoz pro děti rodičů pracujících v IZS a dalších vybraných profesích. O zařazení dítěte rozhoduje odbor školství MHMP. Pro Vaši informaci sdělujeme, že děti, které by měly navštěvovat určené školy,  nahlašuje zaměstnavatel vybraných profesí  ( dle nařízení primátora ) na odbor SML MHMP, který následně rozřazuje děti do jednotlivých škol. Podrobnější info , jak nahlašovat děti přes zaměstnavatele rodičů je uvedeno na těchto webových stránkách:

http://skoly.praha-mesto.cz/88614_Informace-o-nezbytne-peci-o-deti-za-nouzoveho-stavu-pro-zamestnavatele-zajistujici-kritickou-infrastrukturu

 Pokud potřebujet využít OČR, školka nemusí vystavovat  potvrzení. Více info:https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu 

Sledujte, prosím, vaši e-mailovou schránku a web školky. Průběžně obdržíte informace o prázdninovém provozu, zápisech do MŠ, a podklady distančního vzdělávání (povinné u předškoláků).

Situace se šířením koronaviru je v této době skutečně vážná, proto vás všechny prosíme, dodržujte všechna vládní nařízení a hlavně pokuste se zamezit osobním kontaktům s jinými osobami, než s těmi, se kterými sdílíte společnou domácnost.

Věříme, že se společně opět na jaře ve zdraví sejdeme!

S přáním Viru zmar!

Mgr. K.Benediktová, ředitelka školy

tel:602 287 130