Aktuální informace  pátek 17:00

Máme pro všechny dobrou zprávu. Všechny otestované děti (16) ze třídy Pomněnky jsou v pořádku, testy vyšly jako negativní.
Všichni (15 ) zaměstnanci budovy Markušova mají také test na Covid 19 negativní.

Znamená to, že v pondělí pokračuje provoz ve třídách Sluníčka a Housenky, třída Pomněnek zůstává v nařízené karanténě do 12.6
Jsme ve spojení s hygienickou stanicí, která poskytuje podporu a pokyny pro zajištění bezpečného chodu mateřské školy nejen zaměstnancům, ale i jednotlivým rodičům.

Aktuální informace vám opět rádi předáme.

Budova Dubnova je v pořádku, dobrovolné testování zaměstnanců proběhne v úterý odpoledne. Věříme, že i tyto výsledky budou v pořádku.

S přáním Viru zmar! se loučí K.Benediktová

Aktuálně 5.6. dopoledne:

Dle vyjádření hygienické stanice HMP jsou v současné době známy tyto výsledky: Celkem bylo testováno 16 dětí a 15 zaměstnanců MŠ Markušova.

• 15 dětí ze třídy Pomněnky - negativní, 1 dítě testováno mimo Prahu, na výsledek se čeká.
  •  5 zaměstnanců MŠ Markušova - negativní, na 10 výsledků se čeká.

Výsledky by měly být známy během dnešního odpoledne, jakmile se je dozvíme, budete informováni. Doufáme, že vše bude v pořádku a v pondělí obnovíme provoz tříd Sluníčka a Housenky.

S přáním Viru zmar! K.Benediktová