Máme radost, že se tento projekt úspěšně rozvíjí již druhým rokem na obou budovách naší MŠ.

Děkujeme všem dárcům za dětskou literaturu, kterou věnovali naší KNIHOBUDCE. Díky těmto rodičům se stále rozrůstá a umožňuje ve větší míře zdokonalovat předčtenářskou gramotnost, na kterou je tento projekt zaměřen.

Při akcích pro rodiče jako např. PODZIMNÍ SLAVENÍ máte možnost si všechny knihy z KNIHOBUDKY na zahradě prohlédnout a půjčit domů. Průběžně během roku si p. učitelky knihy berou do tříd a společně s dětmi prohlíží a čtou. Následně si děti mohou, po dohodě s rodiči, knihy půjčit domů.

Pokud máte doma dětskou literaturu, kterou již nepotřebujete, rádi ji přijmeme do naší KNIHOBUDKY.

Všichni dárci jsou odměněni plackou s logem KNIHOBUDKY naší MŠ.

Je vidět ze šťastných výrazů, že děti mají radost (stejně jako my), že mohou do školky darovat nějakou pohádkovou knihu a odnést si odměnu.

Jen tak dál!

Všichni přejeme naší KNIHOBUDCE mnoho spokojených posluchačů i čtenářů.

Protože čas prožitý společně s dětmi u knížek se nedá ničím nahradit.

Zkrátka – SPOLEČNÉ ČTENÍ, LEPŠÍHO NIC NENÍ…

Zapsala Petra Bílková, DiS.

logo p11

Městská část Praha 11 podporuje čtenářství, nejen u dětí, proto nám nabídla možnost umístění knihobudky pro dospělé v prostoru vstupu do žluté třídy v budově Dubnova. tam si můžete bezplatně půjčit, či věnovat knížku pro dospělé. Děkujeme, Místo je označeno logem městské části Praha 11.

Mgr. K.Benediktová