Milí rodiče a příznivci školního ekotýmu,

bohužel se nám v této době nedostává možnosti osobního setkávání a proto jsme si pro Vás ale i pro nás připravili společnou aktivitu venku, kde se alespoň počtem, činností a díky fotografiím můžeme propojit.

V lesoparku Hostivař jsme vybrali strom, u kterého se budeme imaginárně takto společně "potkávát". Doma si s dětmi můžete vyrobit nebo koupit krmítko pro ptáky (když nám zima takto přeje) a při procházce v lesoparku jej zavěsit na náš strom. Materiál ke zhotovení může být libovolný. Potěší nás fotografie z místa se stromem i s krmítkem. Stromky menšího a většího vzrůstu se nachází v území u informační cedule o Daňkovi evropském. Často touto trasou chodíme při dopoledních vycházkách ke zvířátkům. Přikládáme i fotografie,,našeho ptačího území“, kam vaše různorodá vyrobená krmítka umístit.“ A my, budeme mít tak možnost pozorovat .

Děti a koordinátorky EVVO