Vážení rodiče, karanténa ve žluté třídě byla dnešním dnem 12.2.2021 ukončena. Děkuji vám všem za zprávy o výsledcích testů dětí.

15.2.2021 je provoz budovy Dubnova bez omezení. Prosím, dbejte o dodržování nastavených pravidel, situace nyní není úplně ideální a informujte školku vždy pokud se vaše rodina setká s infekčním onemocněním (kterým Covid 19 bezesporu je).

Těšíme se na vás znovu ve školce! Klidné dny a Viru zmar! K.Benediktová

Vážení rodiče, výsledky testů paní učitelky a 2 dětí byly pozitivní na onemocnění Covid 19, všichni ostatní byli negativní, proto byla karanténa ve žluté třídě prodloužena až do 12.2.2021. V karanténě jsou děti, které byly 2.2. ve školce, znamená to opět absolvovat test nejlépe 8-9.2.2021. Výsledek prosím napište, stačí sms, abychom mohli zajistit další kroky. Všichni rodiče, jejichž dětí se prodloužená karanténa týká obdrželi e-mail s pokyny hygienické stanice, která by je měla kontaktovat v nejbližších dnech.

Mrzí mne, že musí být třída ještě zavřená, ale věřím, že bude brzy vše v pořádku. Nemocným přejeme brzké uzdravení a pak, až se všichni ve žluté sejdeme, uděláme slíbený karneval.

pokud byste potřebovali OČR, tiskopis není třeba potvrzovat MŠ a naleznete ho zde https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

S přáním klidných dní K.Benediktová

Vážení rodiče, z důvodu výskytu Covid pozitivního dítěte bude žlutá třída od 3.-5.2.2021 uzavřena.

Karanténní opatření se týká dětí žluté třídy, které byly 27.1.2021  a nebo 28.1.2021 ve školce. Celkem se jedná o 21 dětí, rodiče obdrželi email i s pokyny hygienické stanice ohledně zajištění testu u svého dítěte. Hygienickou stanicí budou kontaktováni.
V karanténě jsou i dvě paní učitelky žluté třídy.

Ostatní děti ze žluté třídy, které v kontaktu s pozitivním dítětem 27.1.2021 ani 28.2.2021 nebyly, do školky mohou docházet, budou však zařazeny do jiné třídy. Zvažte, prosím, zda potřebujete dítě do školky dávat, omezujeme míchání dětí napříč třídami.

Chod Modré a růžové třídy není ohrožen, ani omezen, zajišťujeme pravidelnou hygienu, desinfekci, větrání a odstupy.
Prosím vás všechny, informujte mateřskou školku vždy, pokud se ve vaší rodině objeví infekční onemocnění, abychom to společně zvládli.

Děkuji S přáním Viru zmar! K.Benediktová