Vážení rodiče, karanténa v zelené třídě byla dnes 5.2.2021 ukončena. Všech 14 dětí a 2 paní učitelky měly negativní test.

Od pondělí 8.2.2021 bude zelená třída opět v provozu. Žlutá třída má prodlouženou karanténu až do 12.2.2021, proto zvoňte jen na zelenou třídu.

Těšíme se na vás, Klidné dny K.Benediktová

Vážení rodiče, z důvodu výskytu Covid pozitivního dítěte bude Zelená třída od 1.-5.2.2021 uzavřena.

Karanténní opatření se týká dětí Zelené třídy, které byly 26.1.2021 ve školce. Celkem se jedná o 14 dětí, rodiče obdrželi email i s pokyny hygienické stanice ohledně zajištění testu u svého dítěte. Hygienickou stanicí budou kontaktováni.
V karanténě jsou i dvě paní učitelky Zelené třídy.

Ostatní děti ze Zelené třídy, které v kontaktu s pozitivním dítětem 26.1.2021 nebyly, do školky mohou docházet, budou však zařazeny do jiné třídy. Zvažte, prosím, zda potřebujete dítě do školky dávat, omezujeme míchání dětí napříč třídami.

Chod ostatních tříd není ohrožen, ani omezen, zajišťujeme pravidelnou hygienu, desinfekci, větrání a odstupy.
Prosím vás všechny, informujte mateřskou školku vždy, pokud se ve vaší rodině objeví infekční onemocnění, abychom to společně zvládli.

Děkuji S přáním Viru zmar! K.Benediktová