Vážení rodiče, všechny e-mailové adresy již jsou plně funkční, omlouvání dětí do 8. hodiny na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel: 606565739 p. Mullerové - vedoucí ŠJ. (omluveni jste z docházky i stravování) U předškoláků po elektronickém omluvení ještě potvrdíte do omluvného listu vaším podpisem po příchodu po absenci dítěte.

meily: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jsou již  také funkční.

Plavání je v nouzovém stavu zrušeno, jsme ve spojení s plaveckou školou. Jakmile bude znovu obnoveno, obdržíte zprávu e-mailem.

Situace není příznivá, prosíme všechny o ohleduplnost, dodržování pravidel hygieny a zdraví abychom zajistili provoz mateřské školy co nejdéle to půjde. zatím jsme všichni v pořádku.

Vláda vyhlásila v ZŠ podzimní prázdniny již od 26.10.prosíme, nahlaste přítomnost vašeho dítěte i v tyto dny (zatím zjišťujeme čtvrtek a pátek). jedná se nám o objednávky pro ŠJ a personální obsazení v týdnu 26.-30.10. děkujeme.

V těchto dnech probíhá v naší školce Markušova a Dubnova charitativní sbírka pro fond SIDUS, můžete si ve třídách zakoupit sešit Lepíci za 50Kč,- podpoříte tím dětskou nemocnici. více na www.fondsidus.cz

Děkuji,  za kolektiv mateřské školy přeji klidné a zdravé dny K.Benediktová