Vážení rodiče, opět máme funkční stránky, meily na........ @msmarkusova jsou ještě nestabilní,

proto prosíme o omlouvání dětí na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. jakmile bude vše v pořádku, budem vás informovat e-mailem na vaši adresu.

telefony jsou funkční, paní hospodářka 606565739, ředitelka 602287130. pevné linky také fungují.

Během září se uskutečnilo logopedické vyšetření předškoláků, výsledky budete mít v nejbližších dnech na nástěnce v šatně. tam se také můžete v případě zájmu přihlásit na docházení k Mgr. E Papežové - klinické logopedce (přímo ve školce - termíny upřesníme), druhou variantou logopedické ptrevence je docházení do logopedických skupinek, které vedou naše paní učitelky, informace budete mít také s možností přihlášení a termínem vyvěšeny na nástěnce.

Vstupní depistáž paní Mgr. Papežová - klinická logopedka provede i u maldších dětí - pětiletých a čtyřletých a to postupně v termínech, které domluvíme.Podmínkou je váš souhlas s vyšetřením a poskytnutím údajů dítěte k provedení platby ze zdravotního pojištění vašeho dítěte.

jedná se o r.č. = číslo pojištěnce zdravotní pojišťovny. Údaje pak p. logopedce poskytneme za vás.

TERMÍNY LOGOPEDICKÉ DEPISTÁŽE:

v MŠ Dubnova 6.10. OD 8 hodin ráno v logopracovně (děti tam odvedeme) vyšetřené mohou být přítomné děti ze zelené a žluté třídy (přihlášené)

v MŠ Markušova 14.10. od 8 hodin v logopracovně (děti tam odvedeme ) vyšetřené mohou být přítomné děti ze Žabiček a z Pomněnek (přihlášené)

Zahájení logopedických skupinek plánujeme v týdnu od 12.10. v jednotlivých třídách (kromě Sluníček a Růžové třídy) Logopedičtí asistenti pracují pod vedením klinické logopedky, konzultují s ní všechny možnosti prevence i postupy v řečové oblasti dětí.